32" Philips 32M2N8900P
Monitor - QD-OLED, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 240 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 0,03 ms, G-Sync Compatible and Adaptive-Sync, adjustable height, Power Delivery max. 65 W, HDR, HDMI and DisplayPort, USB-B data interface, VESA
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Watch Availability
Add to list
32" Philips 32M2N8900P 996.22 € We accept pre-orders
Buy
Benefits of Pre-Orders:
  • Guaranteed purchase - When the goods are in stock, nobody will snatch your piece.
  • No worries - You don't have to check the availability, we'll do it for you.
32" Philips 32M2N8900P
Specifications
Compare
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
QD-OLED
Refresh rate
240 Hz
Response time
0.03 ms
Maximum brightness
1,000 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Technology
Adaptive-Sync, G-Sync Compatible
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 2.1, HDMI 2.1
Data interface
USB-B
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 1
2 ×
USB
Colour gamut
Adobe RGB
99 %
sRGB
138 %
Features and functions
Colour
Colour
White
Dimensions and weight
Width
71.7 cm
Height
57.2 cm
Depth
31.1 cm
Weight
9.48 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
DisplayPort, HDMI, USB-C
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
32 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
60 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" Philips 32M2N8900P
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Philips 32M2N8900P
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Philips 32M2N8900P
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Philips 32M2N8900P
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Philips 32M2N8900P